Beata Rybicka

Wartość wyceniana w milionach – zaufanie.

Aby osiągnąć cele ważne i wielkie, pozostawać w stanie ciągłego wzrostu, czy zabezpieczyć mienie wielkich rozmiarów liczy się etyka, przejrzystość ról w układzie klient – adwokat i zaufanie.

Pomimo bliskiej, stabilnej relacji z klientem zachowuję dystans, odrębność, nie wchodzę w rolę przyjaciela ani powiernika, nie przechodzę na „ty”, dzięki temu jestem skuteczna jako Adwokat Concierge. Kiedy klient wprowadza mnie do najgłębszych zakamarków biznesu czy osobistych tajemnic, wychodzę z założenia, że ważniejsza niż przyjaźń jest mój profesjonalizm. Adwokat Concierge nie jest od spełniania zachcianek swoich klientów, ale jego głównym zadaniem jest zadbanie o stworzenie właściwych warunków do realizacji jego marzeń, czyli celów ważnych i wielkich.

W odróżnieniu od wykonywania zawodu w sposób tradycyjny, gdzie adwokat stara się uzależnić od siebie klienta, niekiedy celowo wydłużając lata współpracy, czas trwania sprawy w sądzie, w usłudze concierge to klientowi zależy na przedłużaniu usługi „w nieskończoność”. Tak działa raz zdobyte zaufanie. Zaufanie w usłudze Adwokat Conciege okazuje się wartością, której nie można sobie kupić w krótkiej i powierzchownej relacji.

Rozwój biznesowy klientów to ciągłe zarządzanie kryzysami, napięcia i stresy, a skorzystanie z usługi Adwokat Concierge wyzwala. Moje zorientowanie we wszystkich aspektach życia biznesowego, osobistego klienta, przekłada się na jakość, trafność i szybkość podejmowania decyzji, a to przekłada się na globalny rozwój biznesu.

Klienci, którzy mają dużo spraw na głowie i żyją w ciągłym „niedoczasie” doceniają świadomość, że dostępny jest prawnik, który jest gotowy zająć się ich sprawami przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. A w rzeczywistości ważne jest subiektywne odczucie klienta, że jest ktoś komu zależy na nim i w każdej chwili może służyć mu pomocą.

Niezwykle istotny dla klientów działających międzynarodowo z szeroką gamą transgranicznych aktywów i pasywów jest czas. Osoby, które mają mniej czasu niż pieniędzy chcą efektywnie nim zarządzać. Dlatego sięgają po usługę luksusową. Usługa concierge jest niezwykle cenna dla osób, które chcą mieć widok z lotu ptaka na wszystkie sprawy.

Najwyższą wartością w usłudze Adwokat Concierge jest zaufanie. Ta wysokiej klasy oferta oparta jest na nowej jakości współpracy z adwokatem. Adwokat Concierge jako partner klienta, uczestniczący w ogólnej strategii biznesowej, udzielający przy tym osobistych porad życiowych obdarzony jest zaufaniem na najgłębszym poziomie.

Zaufanie jest najwyżej cenioną wartością w luksusowym modelu biznesowym, w którym Klienci sami doszli takie poziomu poziom biznesu, którego na początku nie mogli sobie wyobrazić. Tylko taka osoba potrafi docenić wartość swojego czasu i wartość usługi luksusowej.

Zaufanie jest wartością wycenianą najwyżej w usłudze Adwokat Concierge.

0 Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *