Beata Rybicka

Warto żyć w zgodzie z wartościami.

Moim marzeniem jest zmiana podejścia do stosowania prawa przez prawników. Należy uwzględnić humanistyczny aspekt, tak by ukierunkować wpływ prawa na dobre, psychiczne samopoczucie i zdrowie stron. Bardziej wartościowe jest hamowanie konfliktów, niż ich eskalowanie.

Realizując to marzenie stworzyłam kancelarię. Człowiek, który do nas przychodzi odzyskuje poczucie bezpieczeństwa.

Szerzę świadomość prawną i osobistą odpowiedzialność za sposób wykonywania zawodu.

Buduję świat oparty na wartościach, w którym prawnicy są postrzegani, jako doradcy życiowi czyniący dobro i przywracający porządek. Świat, w którym prawnicy mają pozytywny wpływ na losy ludzi i firm.

Jako adwokat działam od 2010 r. i chociaż nie mam bezpośredniego wpływu na zmianę tradycyjnej edukacji prawników, to wprowadzam holistyczne podejście do prawa we własnej Kancelarii. W budowaniu profesjonalnego i zaangażowanego zespołu przyjęłam zasadę wewnętrznej edukacji celem kształtowania prawniczej osobowości. Zaczynam zatrudniać osoby będące na IV roku studiów prawniczych, po to by mogły przejść pełną drogę prawniczej edukacji.

Nasi adwokaci są z nami od wielu lat. Najważniejsze dla mnie jest to by reprezentując klienta dążyli do najlepszych rozwiązań, z zachowaniem osobistej wrażliwości i świadomości, że uzdrawiając jego problemy przywracają mu optymizm i pozytywnie wpływają na stan psychofizyczny.

Dążę do tego, by nasi adwokaci potrafili działać w każdej sprawie z determinacją, by zrobić to, co konieczne dla osiągnięcia najlepszego rezultatu. Stwarzam im warunki do zwiększania dobra w życiu gospodarczym, osobistym i społecznym. Prowadzenie kancelarii widzę w szerszym kontekście, jako pełne możliwości. Daję innym ogół rozwiązań prawnych, życiowych i praktycznych, tak, by mogli podjąć się wszelkiej aktywności i osiągnąć każdy cel.

0 Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *