Beata Rybicka

ADWOKAT CONCIERGE

Przywrócenie układu do równowagi

ADWOKAT CONCIERGE

Błyskawiczne uwolnienie od problemu prawnego

OFERTA

QUALITY

Kim jest Adwokat Concierge?

Slide

Adwokat Concierge to zawodowy pełnomocnik, mądry i zaufany doradca, który pomaga klientom podejmować świadome decyzje zawodowe, biznesowe, osobiste i prawne, bez obawy, że stosowane rozwiązania nie uwzględniają wszystkich aspektów jego życia. Ta wysokiej klasy oferta jest idealna dla osób, które mają więcej pieniędzy, niż czasu i gotowi są na nową jakość współpracy z adwokatem. Godzą się zapłacić wyższą cenę za doskonałą jakość, szybkość i dostępność.

Adwokat Concierge występuje jako partner klienta, dostarcza nie tylko rozwiązania prawne, ale także uczestniczy w ogólnej strategii biznesowej, działaniach marketingowych i udziela osobistych porad życiowych. Jest to luksusowy model biznesowy, w którym usługa polega na błyskawicznym uwolnieniu reprezentowanej osoby lub firmy od cierpienia i natychmiastowym podjęciu odpowiedzialności tak, by przywrócić cały układ do równowagi i odbudować utracony poziom funkcjonalności.

Slide

Istotą tej usługi jest możliwość zastosowania całego arsenału prawnego w sądzie, kiedy wcześniejsze działania mediacyjne nie przynoszą efektu. Przyjęta na sali sądowej taktyka walki i strategii bierze swój początek w poczuciu obowiązku uzyskania przewagi nad przeciwnikiem we wszystkich dziedzinach w imieniu reprezentowanego klienta. Istotnym walorem usługi jest holistyczne podejście adwokata do zapobiegania powstawaniu sporów celem uniknięcia wojennej ścieżki, która jest destrukcyjna, czasochłonna i kosztowna.

Efektem korzystania z usługi Adwokata Concierge jest uzyskanie pozytywnej i indywidualnej przemiany u klienta, w wyniku której jego działania w wybranych obszarach życia są skoordynowane i harmonijne. Usługa obejmuje od najprostszych do najbardziej skomplikowanych działań, w których może dochodzić do skumulowania kilkudziesięciu procesów sądowych.

Slide

O efekcie decyduje akceptacja klienta, że wszelkie decyzje w uzgodnionych obszarach działania będą podejmowane wspólnie z Adwokatem Concierge. Adwokat oczekuje od klienta ścisłej współpracy i stosowania się do jego zaleceń. Celem jest usunięcie problemów prawnych przy zastosowaniu wielopoziomowego systemu wsparcia i poprawa stanu wyjściowego.

Usługa Adwokat Concierge jest skierowana do osób prywatnych, firm oraz instytucji. Luksusem dla klientów wybierających usługę Adwokat Concierge jest świadomość, że dostępny jest prawnik, który w każdej chwili jest gotowy zająć się ich sprawami przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Osobisty Concierge odbierze telefon o każdej porze dnia i nocy bez względu na okoliczności. To idealne rozwiązanie dla osób, które mają ekskluzywne i sprecyzowane oczekiwania w obszarze jakości współpracy.

previous arrow
next arrow

QUALITY

OFERTA

Najwyższy standard obsługi

Usługa Adwokat Concierge objęta jest najwyższymi standardami obsługi, nieograniczoną dostępnością w relacji prawnik – klient oraz indywidualnym podejściem. Usługę można sprowadzić do głównych trzech grup tematycznych.

Biznes

Stworzenie całościowego układu, w tym portfela umów, zabezpieczeń prawnych, co skutkuje uzdrowieniem wewnętrznych procesów, trwałą zmianę i wzrost organizacji. Zastosowanie wielopoziomowego systemu wsparcia i poprawa stanu wyjściowego.

Adaptacja

Przystosowanie klienta do codziennego funkcjonowania w określonym układzie warunków prawnych, wyprowadzając go z poczucia bezradności i skrajnych stanów emocjonalnych.

Wdrożenie

rozwiązań prawnych

Układanie taktyki procesowej i prowadzenie sporów sądowych.
CO MÓWIĄ KLIENCI O USŁUDZE ADWOKAT CONCIERGE
previous arrow
Slide
“ Skorzystanie z usługi Adwokat Concierge pozwoliło mi lepiej skupić się na rozwoju firmy. Uzyskałem pomoc w zarządzaniu kryzysami. Nie spodziewałem się, że pomoc prawna może dotyczyć tak wielu sfer życia, w tym osobistego. Pomogło mi to w odzyskaniu spokoju w codziennym podejmowaniu decyzji.”
Slide
“ Jest to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorcy, który ma więcej pieniędzy niż czasu. Doceniam szybkie działanie i całościowe podejście do firmy. A w rzeczywistości ważne jest dla mnie to, że prawnikowi zależy na moim samopoczuciu i ogólnym powodzeniu. ”
Slide
“ Przy wyborze tej oferty zdecydowało zaufanie, ponieważ wiedziałam, że muszę pokazać wszystkie aspekty biznesowe i osobiste mojego życia, aby uzyskać pomoc prawną. Na pewnym etapie była to bardziej pomoc terapeutyczna i mentorska, niż prawna. Czułam się wysłuchana, zaopiekowana i w dobrych rękach. ”
Slide
“ Dopiero korzystając z tej usługi zrozumiałem, że mój problem prawny wymaga innego podejścia i połączenia rozwiązań na pograniczu sfery biznesowej, prawnej i psychicznej. Nie zawsze sprawdza się wejście na ścieżkę wojenną jednocześnie na wszystkich frontach. Ważniejsze jest odzyskanie równowagi tak, by prawnik mógł zacząć działać. ”
Slide
“ Niespodziewanym efektem współpracy jest znalezienie prawdziwych źródeł problemów, a nie tylko zajmowanie się skutkami i gaszeniem pożarów. Otrzymałem grunt do całościowego opanowania sytuacji prawnej swojej firmy. ”
next arrow