Beata Rybicka

MÓJ ŚWIAT

Styl życia

MÓJ ŚWIAT

Wciąż odkrywam i zachwycam się, jak życie jest piękne

Styl życia

Książki

Literatura i podróże to moi najlepsi przyjaciele. Sposób, w jaki żyję i pracuję wymusza na mnie uwzględniania różnych podejść i perspektyw. Chcąc bronić klienta na sali sądowej w pierwszym kroku wchodzę w jego świat i staram się tam zadomowić. Podziwiam ludzi mających wielką erudycję. Książki i podróże traktuję jako niezbędne towarzystwo w codziennym życiu. Każda książka wyraża prawdę autora. Przenosi mnie w inne światy, pozwala spojrzeć na  życie, relacje, pracę z innej perspektywy. Im częściej doświadczam świata wartości tym bardziej mogę się nimi dzielić. Wciąż odkrywam i zachwycam się, jak życie jest piękne.

TRAVELS

Podróże

To dzięki podróżom dowiaduję się o sobie, jakie granice fizyczne, umysłowe mogę przekroczyć i uruchomić kreatywne myślenie. Znajdując się na odległym krańcu świata, odnajduję głębszy sens we własnym istnieniu. Skłania mnie to do refleksji, że musimy ćwiczyć zdolność adekwatnego reagowania na różne sytuacje, na które często nie mamy wpływu. Niezależnie czy jest to poznawanie Chin, czy europejskich miast, podróże dla mnie są wielowymiarowe i sprzyjają budowaniu więzi.

Podróże są cenniejsze niż najbardziej wyszukana edukacja. Tworzą wspomnienia, spełniają marzenia, rozwijają pewność siebie. Im częściej doświadczam świata wartości, tym bardziej chcę do niego wracać.

polecam

BOOKS

Książki