Beata Rybicka

BEATA RYBICKA

PRAWO I LUKSUS

BEATA RYBICKA

SUKCES TO RÓWNOWAGA W ŻYCIU

PRAWO I LUKSUS

Jak rozumiem sukces

Jestem kobietą dojrzałą, niezależną. Osiągnęłam sukces na własną miarę. W życiu przekonałam się, że wiedza, edukacja połączona z przekonaniem o własnej sprawczości daje siłę. Tworząc kolejne marki zapraszam do współpracy właściwe osoby i buduję zgrane sojusze. Pokazuję mój sposób życia, ponieważ chcę przekonać inne kobiety do realizowania ambitnych celów.

Z domu wyniosłam wolność osobistą, bez stereotypów, bez cudzych opinii, bez podporządkowania. Odchodzę od tego, co jest kulturowo przyjęte, na rzecz wyboru własnego modelu życia. Przyjmuję, że jestem wartościowa, że nie muszę nikomu nic udowadniać, z nikim rywalizować.

Zarabianie pieniędzy nie stanowiło dla mnie celu samego w sobie. Fundamentem była i jest rodzina i głębokie relacje. Rezygnuję z płytkich i powierzchownych znajomości. Inwestuję czas we współpracę i więzi z osobami, które uważam za wartościowe, z którymi mam poczucie bezpieczeństwa psychicznego, i które mogę dopuścić na głębszy poziom swojej psychiki i osobowości. Buduję swój świat oparty na współpracy, pozostaję w więziach.

Większość ludzi ma obsesję na punkcie tego, jak odnieść sukces. W mojej perspektywie zarabianie pieniędzy ma sens tylko wtedy, jeśli prowadzi do rozwoju, pokonywania przeszkód i osiągania szczęścia własnego i bliskich mi ludzi.

Często słyszę pytania jak zbudowałam firmę, jaką strategię realizuję, dlatego zapraszam przeczytania poniższych artykułów. Dzielę się swoim podejściem w nadziei zainspirowania Was do rozwoju sukcesu na własną miarę.

polecam

LUXURY

10 złotych zasad sukcesu

Podobno nie ma skutecznej porady dla wszystkich, aby odnieść sukces. Moim zdaniem jest ich nawet kilka. Kieruję się nimi w życiu codziennym, w rozwoju firmy, budowaniu własnej marki, tworzeniu produktów, świadczeniu usług concierge.

Jednym słowem są skuteczne w działaniu w każdej dziedzinie. Przedstawiam moje 10 zasad, które wprowadzam w życie. Im szybciej zaczniesz, tym szybciej osiągniesz swój sukces.