Beata Rybicka

Aukcje sztuki

Zaciekawienie sztuką i kolekcjami miały swój początek w podróżach. Stałym punktem w moim życiu są muzea, galerie i aukcje sztuki. Odwiedzam antykwariaty w poszukiwaniu skarbów, zapomnianych, tajemniczych obiektów.
Charakter kolekcji odzwierciedla mój żywiołowy temperament, styl życia i jakość. Świat sztuki nie pojawił się u mnie znienacka, bowiem od najmłodszych lat przejawiałam zainteresowanie malarstwem. Stwarzanie małego muzeum to moja pasja. Ciągle poszukuję nowych inspiracji, które przekładam na grunt zawodowy.

Tym razem uczestniczyłam w wystawie organizowanej przez Dom Aukcyjny ToTuart. Ta wystawa to prawdziwe święto rzeźby i tym sposobem w naszym biurze znalazła swoje miejsce piękna rzeźba Król Lear autorstwa Arkadiusza Szweda. Zakupiona rzeźba w czasie aukcji idealnie podkreśla styl i charakter naszej siedziby usytuowanej obok historycznego obiektu Warszawskich Filtrów. Dodatkowo rzeźba jest doskonałą metaforą ślepoty, głupoty i manipulacji. Ostatecznie jest dla nas przypomnieniem o wartościach, jakie są dla nas ważne w codziennym działaniu. Stawiamy na autentyczność i etykę w działaniu.

Zawód adwokata to nasz styl życia. Budujemy świat oparty na wartościach, w którym jesteśmy postrzegani, jako doradcy życiowi czyniący dobro i przywracający porządek. Stosujemy etyczne wzorce postępowania przy ochronie interesów klienta.

0 Comments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *